Futbol Dünyasında Unutulmaz Saç Stilleri

Futbolcular maçlarda attıkları önemli goller, gol pozisyonları ya da en kritik noktada kaçırdıkları gollerle gündeme gelmektedir. Ancak her zaman sergiledikleri performansla değil, bazen de dış görünüşleri ile futbol dünyasına damga vurmaktadır. İşte futbol dünyasında unutulmaz saç stilleri ile hatırlanan 10 futbolcu…

Futbol dünyasında unutulmaz saç stilleri içinde yer alan değişik saç kesimi ile akıllardan uzun süre çıkmayan ünlü futbolculardan bir tanesi de Ronaldo… Kafasının üst kısmında üçgen şekilde yer alan saçları yanlarından kazınmış haliyle hayli dikkat çekici doğrusu… Sondan başlayarak ilk bire doğru yapılmış bu sıralamada Ronaldo 10. sırada yer almaktadır.

Futbol dünyasında unutulmaz saç stilleri konusunda ilgi çeken bir diğer saç modeli, Charlton isimli ünlü futbolcuya ait… Kafasının üst kısmında saç bulunmayan ve yanlardaki saçlarından sol kısımdakileri uzatarak sağa yatıran ünlü futbolcunun koşarken ahenkle dans eden saçları da son derece ilgi çekici bir şekil almakta…

Futbol dünyasında unutulmaz saç stilleri oluşturan futbolculardan bir başkasının Beckham olduğunu görmekteyiz. Sarıya boyattığı saçlarına bir de değişik şekillerde çektirdiği fönlerle şekil veren ve uzattığı sırada da değişik örgü stilleri geliştiren futbolcu, bu halleriyle oldukça ilginç görünmektedir.

Futbol dünyasında unutulmaz saç stilleri içinde rastalı saçları ile yer almayı başaran 7.sıradaki ismin Lee olduğunu görmekteyiz. Rastalı saçlarını bazen tepeden bazen de hemen ensesinin üzerinden toplayarak değişik şekillerde kullanan futbolcu da saç stiliyle futbol dünyasında unutulmaz saç stilleri değerlendirmesine girmektedir.

Futbol dünyasında unutulmaz saç stilleri ile ilgi çeken bir diğer futbolcu Baggio olarak karşımıza çıkmaktadır. Baggio da rastalı saçları ile dikkat çeken bir futbolcu olarak akıllara kazınmıştır.

Futbol Dünyasında Unutulmaz Saç Stilleri İçinde İlk 5 Model Hangi Futbolculara Ait?

Futbol dünyasında unutulmaz saç stilleri konusunda dikkat çeken bir diğer futbolcu olan Best de rastaladığı saçlarını hem arkadan hem de iki yandan boynuz şeklinde yaptığı toplama şekliyle oldukça dikkat çekmektedir. Saç renginin yeşil olması bu durumu daha ilginç hale getirmektedir.

Xavair, siyahi bir futbolcu olmasına rağmen boyadığı açık renk sarı renkleri ile futbol dünyasında unutulmaz saç stilleri ile hayli dikkat çekmektedir. Chamakh da bu konuda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir diğer futbolcu olmasının yanı sıra 3.sırada yer almaktadır. 2. Sırayı ise kazıttığı saçlarının ortasından bıraktığı bir tutam saçı örerek şekil veren futbolcu Palacio almaktadır.

Futbol Dünyasında Unutulmaz Saç Stilleri İle 1 Numarada Yer Alan Futbolcu

Futbol dünyasında unutulmaz saç stilleri ile 1 numarada yer alan futbolcu Loco olarak belirlenmiştir. Loco belki de futbol tarihinin en enteresan saç modeli olan sadece kâkül şeklinde kesilmiş bir tutam saç ile 1.sıraya oturmuştur. Trbetegir